Davet Yazısı

Değerli katılımcılar;

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü olarak 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz III. Lisansüstü Hemşirelik Araştırmaları Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ve Toplumu Güçlendirme Derneği iş birliği ile düzenlenen sempozyumumuz Covid-19 salgın önlemleri sebebiyle bu yılda online telekonferans şeklinde yapılacaktır. Sempozyumun temel amacı;Türkiye’nin dört bir yerinden sempozyuma katılacak olan lisansüstü hemşirelik öğrencilerinin akademisyen danışmanları ile birlikte yapmış oldukları araştırma sonuçlarını, sağlık alanındaki güncel gelişmeleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşabilmeleri için bir platform oluşturmaktır.

Sempozyumun bilimsel programında farklı üniversitelerin birbirinden değerli  alanında uzman araştırmacılar ve akademisyenler oturumlarda bizlerle birlikte olacaktır. Sempozyum kapsamına her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli kurs programları dahil edilmiştir.

Bu sempozyumda sunulan özet bildirilerin tamamı ve tercihe göre tam metin bildiriler hakemlik sürecinden ve intihal programından geçtikten sonra sempozyum kitabında yayınlanacaktır.  Değerli katılımcılar çok değerli çalışmalarınızla sempozyuma katılımınız bizleri onurlandıracaktır.  Sevgi ve saygılarımızla…


Sempozyum Düzenleme Komitesi Adına

Doç.Dr. Birsen ALTAY
Sempozyum Başkanı